O nas

O nas

01

Kim jesteśmy?

Dzień dobry

Nazywam się Aleksandra Korzeniowska i jestem z wykształcenia Architektem Wnętrz oraz właścicielką studia projektowego Moon Design, tworzonego oprócz mnie przez wspaniały zespół.

Większość z Was mówi, że to co mnie wyróżnia, to pozytywna energia i milion pomysłów – o czym można przekonać się na własnej skórze, tuż po wejściu do naszego biura.

Projekty jakie tworzę, cechuje nowoczesność z nutą elegancji we wnętrzach. Dużą uwagę przykładam również do rozwiązań technicznych, ergonomii w projektowanych pomieszczeniach oraz funkcjonalności. Bardzo lubię zachować w nich poczucie ciepła i przytulności i duszy… Nie boję się łączenia stylów i nowych wyzwań. Podobnie również stworzyłam własne biuro- które w pewien sposób mnie definiuje- z duszą, łącząc nowoczesność i klasykę- w najpiękniejszej części starego Szczecina przy Al. Jana Pawła II 20/1.

Prywatnie- uwielbiam czasami odciąć się od miejskości i zaczerpnąć spokojnego oddechu w zgodzie z naturą jeżdżąc konno.

*Absolwentka 2 stopnia- Akademii Sztuki na kierunku Architektura Wnętrz w Szczecinie.

*Absolwentka 2 stopnia- Uniwersytetu Ekonomicznego, na Wydziale Zarządzania w specjalizacji Gospodarka Nieruchomościami w Poznaniu.

02

Czym się zajmujemy?

Nasze studio projektowe to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem. Tworzymy autorskie projekty, które podkreślają indywidualność każdego Klienta. Nasze usługi obejmują szeroki zakres projektów, które łączą nowoczesność, wyrafinowany design i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Nasza oferta projektowa obejmuje:

  • Projektowanie wnętrz domów i mieszkań – tworzymy przestrzenie, które odzwierciedlają charakter i potrzeby naszych Klientów, łącząc funkcjonalność z estetyką.
  • Projektowanie systemów inteligentnych domów – integrujemy najnowsze technologie, aby zapewnić naszym Klientom komfort, bezpieczeństwo i kontrolę nad swoim domem.
  • Projektowanie wnętrz obiektów komercyjnych – nasze projekty obejmują biura, sklepy, salony kosmetyczne, powierzchnie użytkowe publiczne, lokale gastronomiczne, hotele i pokoje gościnne. Dbamy o każdy detal, by stworzyć przestrzenie przyciągające klientów i sprzyjające efektywności.
  • Projektowanie lokali pod inwestycję – w przypadku inwestorów oferujemy pełną gamę usług projektowych, aby zrealizować ich wizje i cele biznesowe.
  • Projektowanie ogrodów i elewacji – nie zapominamy o otoczeniu budynku, tworząc harmonijne ogrody i elewacje, które dopełniają całą koncepcję projektu. W ramach naszych usług oferujemy również pomoc w doborze materiałów, polecenia zaufanych wykonawców oraz nadzory nad inwestycjami, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie projektu.

 

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły i rozpocząć współpracę.

Zapraszamy do naszego biura