O nas

O nas

01

Przedstawienie Moon Design

Projektowanie dla Was to nasza misja!

Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni tak, aby była ona przede wszystkim ergonomiczna i użyteczna- opierając się przy tym na najnowszych trendach i technologii. Sprawimy, że odszukacie swój ideał we wnętrzu i poczujecie się wyjątkowo. Podchodzimy do Klientów bardzo indywidualnie- wysłuchujemy Waszych potrzeb i wizji. Posiadamy bogatą wyobraźnię i szeroką wiedzę, co w kompilacji stworzy Wasze wymarzone wnętrze. W projektach domów kierujemy się sercem tak, aby każda przestrzeń stała się przestronna, wygodna i prosta. Kochamy struktury materiałów, detale i grę światłem – to dla nas znaczy Architektura. Z pasją tworzymy projekty indywidualne wnętrz domów, mieszkań oraz obiektów komercyjnych (biura, powierzchnie użytkowe, salony, sklepy, lokale gastronomiczne). Przygotowujemy też projekty wnętrz pod lokale inwestycyjne, projekty mebli, aranżacje tarasów i otoczenia.

Każdy projekt jest dla nas przygodą – nie boimy się wyzwań, stawiamy na otwartość, komunikację i doświadczenie. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i realizacje w designie. Pomagamy w zrealizowaniu celów i marzeń, jakie przynosi ze sobą do nas każdy Klient.

02

Jakość i profesjonalizm

Dlaczego warto zdecydować się na projekt wnętrza? W skali całej inwestycji, projekt wnętrza kosztuje Cię zaledwie znikomy procent. Są to pieniądze, które warto zainwestować, gdyż w zamian wnętrze spełnia Twoje oczekiwania i otrzymujesz pełną pomoc techniczną, rabaty w wybranych sklepach i przede wszystkim oszczędzasz mnóstwo czasu i energii. Dobry projekt  wyniesie Cię zdecydowanie tyle samo, co zły lub nieplanowany. Dostosowujemy Twój budżet do projektu! Szacunkowy koszt przy całej inwestycji: mieszkanie w stanie deweloperskim

%

Koszt zakupu nieruchomości

%

Koszt wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim

%

Koszt naszego projektu wnętrza