Usługi

Usługi

Nasze usługi

Nasze studio projektowania wnętrz oferuje Wam autorskie projekty wnętrz, lokali użytkowych, tworzone z pasją oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta w zakresie:

 • Projektowania wnętrz domów i mieszkań;
 • Projektowania wnętrz obiektów komercyjnych, takich jak: biura, sklepy, salony kosmetyczne, powierzchnie użytkowe publiczne, lokale gastronomiczne, hotele, pokoje gościnne z uwzględnieniem projektów technologicznych;
 • Projektowania wnętrz lokali inwestycyjnych o różnych standardach;
 • Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz lokali przeznaczonych pod inwestycję;
 • Projektowania mebli na zamówienie;
 • Aranżacji tarasów

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA PROJEKT WNĘTRZA

 

 • Zaoszczędzisz cenny czas i energię, który możesz spędzić z rodziną, przyjaciółmi, lub oddając się swojej pracy lub pasji.
 • Zaoszczędzisz również swoje pieniądze. Przeliczając projekt wnętrza w skali całej inwestycji, kosztuje Cię on zaledwie znikomy procent. Są to pieniądze zainwestowane, gdyż w zamian otrzymasz od nas wnętrze które będzie Twoją dumą i satysfakcją przez kolejne lata. Oprócz otrzymanej pełnej pomocy technicznej- nasi Klienci otrzymują również rabaty w wybranych sklepach. Podsumowując – dobry projekt wyniesie Cię zdecydowanie tyle samo, co zły lub nieplanowany.
 • Zobaczysz nowe wnętrze jeszcze przed ich realizacją. Wszystko to dzięki fotorealistycznym wizualizacjom 3D, które pokazują jak będzie wyglądało Wasze przyszłe wnętrze. Daje to zatem gwarancję satysfakcji ze zrealizowanego projektu..
 • Unikniesz niewygodnych pytań od Wykonawców w trakcie budowy. Podczas realizacji projektu służymy Wam naszą wiedzą techniczną. W trakcie projektu wykonujemy rysunki techniczne dla Wykonawców, które objaśniają dany projekt.
 • Otrzymasz pomoc w realizacjach zamówień zawartych w spisie produktów. Mamy nawiązaną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi- sklepami, wykonawcami, artystami itp. Posiadamy zatem np. rabaty dla naszych Klientów w wybranych sklepach
 • Dzięki nam zapomnisz o stresie związanym z remontem.

CO NAS WYRÓŻNIA 

 

 • Fotorealistyczne wizualizacje. Przede wszystkim bardzo dużą uwagę przywiązujemy do estetyki prezentowanego projektu. Zależy nam, aby jak najlepiej przedstawić obraz tego, jak będzie wyglądać Wasze przyszłe wnętrze. Pozwala to uniknąć efektu, niezgodnego w późniejszym czasie z rzeczywistością
 • Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie – U nas poczujesz się wyjątkowo, tak jak wyjątkowo będzie wyglądał Twój projekt. Uwielbiamy spełniać Wasze marzenia!
 • Tworzymy z pasją- Twój projekt płynie prosto z serca. Nasze projekty wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Każdy nowy projekt traktujemy jako nowe wyzwanie i przygodę. Nasze usługi to kunszt i prawdziwa manufaktura pomysłów.
 • Naszą cechą jest połączenie rzemieślniczej precyzji i artystycznego zmysłu. Kształcone i rozwijane były one przez lata w szkołach wyższych. Dodatkowo niezbędne doświadczenie zawodowe, obecnie możemy dla Was przełożyć na rzeczywisty efekt.
 • Wiedza i umiejętności. Zawsze podczas realizacji naszego projektu, możesz na Nas liczyć i skorzystać z naszych porad. Służymy również radą i pomocą w kontakcie z wykonawcą.
 • Doświadczenie zdobywane przez lata w szkołach wyższych oparte o praktykę przyrealizowanych budowach i tworzeniu autorskich projektów

Nasza oferta przewiduje również nadzór autorski, który całkowicie odciąży Cię od stresu związanego z remontem. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

CO OPRACOWUJEMY I JAK DZIAŁAMY?

Najważniejsze dla nas jest, aby dostosować się do potrzeb Klienta. Dlatego też posiadamy w swojej ofercie kilka sposobów na opracowanie koncepcji, w różnym stopniu szczegółowości.  Klient ma możliwość zdecydowania, czy  wybiera opcję z pełnym opracowaniem technicznym dla wykonawców, czy częściowym – który zawiera koncepcję. posiadamy różne możliwości współpracy, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model! Wykonujemy również koncepcje, bez wizualizacji, są to tzw. moodboardy (tablice inspiracji). Pracujemy na terenie Szczecina oraz całej Polski (praca zdalna). Żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą. Dokładny opis naszych usług znajduje się w zakładce OFERTA. W celu poznania dokładnej oferty należy skontaktować się z nami, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Informacje jak do nas trafić znajdują się w zakładce KONTAKT.

OD A DO Z

OD A DO Z

Wysłuchujemy oczekiwań Klienta – pomaga nam w tym wypełnienie przez Was kwestionariusza, który nakreśli dalsze kroki współpracy. Uzyskujemy niezbędne informacje i formalności. 

Zanim dojdziemy do półmetka zwanego koncepcją, przedstawiamy moodboardy (plansze inspiracji) oraz pomysły na podstawie wytycznych Klienta. Rozmawiamy i planujemy w oparciu o uwagi i ustalenia. Proces ten jest współpracą obopólną.

Tworzymy Wasze wymarzone wnętrze, a Wy możecie je zobaczyć na wizualizacjach. Jest to etap najbardziej ekscytujący dla wszystkich – widać na nim efekty naszej pracy i zalążka Waszych oczekiwań. Przekazujemy wizualizacje fotorealistyczne, aby oddać ogólny charakter wnętrza.

MAMY WIZUALIZACJE, ALE CO DALEJ?

MAMY WIZUALIZACJE, ALE CO DALEJ?

Podstawą techniczną do projektu jest jego opracowanie, które pozwala swobodnie poruszać się w świecie budowlanym. Decydując się na nie, dokładamy wszelkich starań, aby opracować każdy szczegół i udzielić wszelkich informacji. Taka dokumentacja składa się z rysunków technicznych pozwalających na dokładne odzwierciedlenie projektu przez wykonawców. Dodatkowo pomagamy w realizacji zamówień i świetnie porozumiewamy się ze sklepami branżowymi. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.

Jeśli wizja opracowania jest inna niż podane wyżej, jesteśmy elastycznym zespołem i dostosujemy się do Was tak, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie – przykładowo,  może być to sam spis i pomoc w zamówieniach produktów i materiałów, nie zawierający rysunków.

„nie mam czasu, by to wszystko koordynować…”

“NIE MAM CZASU, BY WSZYSTKO KOORDYNOWAĆ…”

Na to też mamy rozwiązanie. Nasze studio oferuje także nadzorowanie wykonania aranżacji, , aż do momentu jego zakończenia. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do KONTAKTU.